W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_8c5c20c3f4707ac8d424d487ff660920.mp4" poster="http://insidebitcoins.com/wp-content/uploads/2015/07/documentary-coming-soon-bitcoin-1160x13261.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Bitcoin: The End of Money as We Know It | 2015 | dokumentar | 6 gusht 2015


Rreth filmit:

Dokumentari i cili e gjurmon historinë e parave që nga shoqëritë antike të shkëmbimeve të sendeve deri në lëvizjet e mëdha të tregjeve financiare, i
vë në pah praktikat e bankave qendrore dhe njerëzit që fshihen pas krizave financiare që e gjunjëzuan botën.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.