W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Blair Witch (2016) | Horror, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pasi zbuloi një video ku ka pamje të asaj që mund t’i ketë ndodhur së motrës, Hedhërit, Xhejmsi dhe miqtë e tij i drejtohen pyllit, që mendohet se është i mallkuar nga një shtrigë. Ky është një udhëtim drejt të panjohurës dhe kërkimit të së vërtetës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.