W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Blithe Spirit (2020) | fantazi, komedi, romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një medium spiritualist mban një seance për një shkrimtar që vuan nga bllokimi, por aksidentalisht thërret shpirtin e gruas së tij të parë të ndjerë e cila çon në një trekëndësh dashurie gjithnjë e më kompleks me gruan e tij aktuale prej pesë vjetësh.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.