W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Blood and Bone | Aksion, Drame | Viti: 2009


Rreth filmit:

Ish i dënuari Boun është forca e re në skenën e ndeshjeve të fshehta te rrugëve në Los Anxheles. Kur ai mund kampionin në fuqi, bosi i gangsterëve vendas dëshiron që ta fusë Bounin në një seri ndeshjesh ndërkombëtare me fitime të mëdha. Refuzimi i Bounit nis një shfaqje shpërthyese midis dy armiqve të fuqishëm që po rrezikojnë gjithçka.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.