W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Blue Ruin (2013) | Thriller, Krim, Drame | 16 nëntor 2014


Rreth filmit:

Jeta e qete e nje njeriu misterioz shkaterrohet kur ai kthehet ne vendlindje per te kryer nje hakmarrje te vjeter. Duke qene nje vrases amator, ai jo vetem qe nuk hakmerret dot, por tashme duhet te mbroje familjen e tij nga vrasesit e rinj.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.