W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://bb949a5b9d41c0be01989ad7c3afa36ec4995317.googledrive.com/host/0B4U1m3UhDR-XWkRJRC1LdEw3YVU/Bft15.mp4" poster="" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Blunt Force Trauma (2015) | Aksion| 24 Shtator 2015


Rreth filmit:

Udhëtimi i Xhon dhe Kolt, pjestarë në ndeshje me armë dhe ndonjëherë të dashuruar, në udhëtime paralelë por shumë të ndryshëm, përmes një kulture dueli të fshehtë

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.