W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Body Brokers (2021) | Drame, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

I ardhur në Los Anxhelos për trajtim, një i varur nga droga që po shërohet, shpejt zbulon se qendra e rehabilitimit nuk është për të ndihmuar njerëzit, por është një mburojë për një operacion mashtrimi miliarda dollarësh që bën të droguarit të rekrutojnë të droguarit e tjerë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.