W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Bhoominathan ose Bhoomi na prezantohet si një njeri që hyn në shumë telashe dhe sherre vendase. Të shqetësuar për të ardhmen e tij, familja e tij e dërgon tek Muthuramalingam (Raj Kiran), një personalitet shumë i respektuar në vendin e tij, për ta vënë në rrugë të drejtë Bhoomin. Por gjërat nuk shkojnë sipas parashikimit. Kundërshtari i Muthuramalingam kërcënon të vrasë vajzën e tij Meera (Asin) si një hakmarje kundër fatit të vajzës së tij. Kështu Bhoomit i është besuar detyra e truprojës së Meeras në kolegj. Meera shkon në kolegj me mikun e Mhausë, por është e irrituar nga prania e Bhoomi kudo. Kështu që bën një plan …

Shikoje nga: Veevr | SockShare | PutLocker

Shkarkoje nga: JumboFiles | NosUpload | Uploadic

  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.