W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Bornless Ones (2016) | Horror | Viti: 2016


Rreth filmit:

“Të Palindurit” : Me ndihmën e miqve të saj, Emili shpërngulet në një shtëpi të veçuar që të kujdeset për të vëllanë, i cili është i sëmurë me paralizë cerebrale. Por ajo që ata nuk dinin, ishte se shtëpia kishte një sekret të tmerrshëm.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.