W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Bullet (2014)  |  Aksion, Krim, Thriller  |  1 gusht 2014


Rreth filmit:

Danny Trejo, luan rolin e ‘Plumbit’ me emrin e njëjtë të filmit. Ai është një polic i ashpër, i cili merr ligjin në duart e veta, kur nipi i tij rrëmbehet.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 4.3/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.