W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Bulletproof 2 (2020) | Aksion, Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas filmit të parë “Bulletproof”, tani Xheku punon si agjent special me një mision për të shkatërruar një familje të fuqishme krimi të Afrikës së Jugut. Këtë radhë agjenti i maskuar merr identitetin e Mosesit, shokut që e kishte qëlluar me plumb në kokë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.