W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Bullhead | Drame, Krim | Viti: 2011


Rreth filmit:

Fermeri Xheki, fillon një marrëveshje të dyshimtë me një mafioz famëkeq. Por pasi vritet një agjent federal dhe shfaqet një grua nga e kaluara e tij traumatike, Xheki duhet të përballet me pasoja të vendimeve të tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.