W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Cabin Fever (2016) | Horror, Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një grup prej pesë të rinjsh marrin me qira një shtëpi në pyll për pushime. Ata fillojnë të bien viktima të një virusi të tmerrshëm, e cila tërheq vëmendjen e padëshiruar e vrasësve vendas.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.