W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Camp X-Ray (2014) | Drame | 20 nëntor 2014


Rreth filmit:

Një ushtare e caktuar në Gjirin e Guantanamos miqësohet me një burrë që ka qenë i burgosur atje për tetë vjet.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.