W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Captain America: The Winter Soldier (2014) | Aksion, Aventure, Fantashkencë | 7 gusht 2014


Rreth filmit:

Dy vjet pas ngjarjeve shkatërrimtare në Avengers, Steve Rogers (Chris Evans) jeton në Uashington DC, duke luftuar për tu përqafuar dhe përshtatur me shoqërinë moderne. Pasi një agjent i S.H.I.E.L.D. është vrarë, Steve duhet të bashkohet me Natasha Romanoff (Scarlett Johansson),e njohur si Vejusha e Zezë, për të zbuluar planin e sulmuesve, ndërkohe eshte duke u ndeshur me një kërcënim nga e kaluara e tij: Ushtarin e Dimrit<>(Sebastian Stan) nga Rusia sovjetike.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.1/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.