W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Captivity | Mister, Krim, Thriller | Viti: 2007


Rreth filmit:

Një modele e bukur rrëmbehet nga një burrë i panjohur. Pasi njihet me një djalë në vendin ku mbahen të izoluar, të dy duhet të gjejnë një rrugëdalje për të shpëtuar…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.