W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Censor (2021) | horror, thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një vajzë e re, puna e të cilës është të censurojë filmat më të dhunshëm horror, fillon të ngatërrojë fantazinë me realitetin kur një nga filma që shikon i ngjall kujtimet për zhdukjen e motrës së saj të vogël.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.