W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/2tIVdnH0SuXP6S46nCcMJbWA-94bgLI9BDF7cIRdQQ=m22" poster="http://i.imgur.com/ocT77IN.png" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Chain of Command (2015) | Aksion, Thriller | 15 Shtator 2015


Rreth filmit:

Për t’u hakmarrë ndaj vdekjes së vëllait të tij një ish veteran i ushtrisë amerikane ndjek dhe vret një grup ushtarak që merreshin me tregtinë e opiumit.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.