W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://ed8d4ac200188e6fc89041b85b1bf01a9d7310f6.googledrive.com/host/0B7YFDOvkV5q7flRLSnVNNi1tc29ZdVlCUVh0TTNVeHZ0WUpYUndaVk55N21xTkZYZGo5aFE/Changeling%20(2008)%20BluRay%20720p%20filmahd.cc.mp4" poster="http://www-archive.cgsociety.org/stories/2008_11/changeling/banner01.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Changeling | Drama, Histori, Myster | 13 gusht 2015


Rreth filmit:

Një nënë në depresion, detyron policinë e Los Anxhelos për të gjetur fëmijën e saj, kur kjo e fundit i sjell një fëmijë tjetër si të sajën. Megjithatë ajo refuzon të heqë dorë nga shpresa për ta gjetur një ditë.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.