W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Chappie | 2015 | aksion, fantashkence, Thriller | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Në një të ardhme të afërt, krimi patrullohet nga një forcë policie e mekanizuar. Çapi, i cili është vjedhur dhe i është dhënë një programim i ri, bëhet roboti i parë me aftësinë për të ndierë dhe për të menduar për veten e tij.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shiko Shkarko

VidTo

UptoBox

Netu

FilePup

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.