W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Charlie’s Farm | Horror | Viti: 2014


Rreth filmit:

Një grup shokësh do shkojnë të vizitojnë një vend të quajtur “Ferma e Çarlit”. Shumë legjenda urbane thuhen për atë vend, ku kanë ndodhur vrasje të shumta. Me kalimin e kohës ata do kuptojnë që nuk janë thjesht legjenda dhe dikush që jeton aty është një vrasës i pamëshirshëm.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.