W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Chernobyl: Abyss (2021) | drame, histori, rus | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Historia e një zjarrfikësi heroik i cili punonte në centralin bërthamor në Çernobil.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.