W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Children of Men | Dramë, Fantashkence, Thriller | 3 Janar 2016


Rreth filmit:

Është viti 2027. Asnjë fëmije nuk ka lindur që 18 vite disi shkenca ka dështuar të zbuloje apo të shpjegoj arsyen përse të gjithë femrat janë sterilizuara.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.