W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Code of Honor (2016) | Aksion | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një ish ushtarak pasi i ka vdekur gruaja dhe djali gjate shkëmbit te zjarrit mes dy bandave kthehet te pastroj rrugët nga mafia. Ne te njëjtën kohe nisma e e tij kundërshtohet nga ish-partneri i tij ne ushtri.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.