W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Convergence (2015) | Aksion, Mister, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Një detektiv duhet të luftojë për shpëtimin e shpirtit të tij, kur shokët e tij e gjejnë të zënë kurth në një spital misterioz që shërben si një portë mes parajsës dhe ferrit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.