W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Cosmic Sin (2021) | Aventure, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në vitin 2524, katër shekuj pasi njerëzit filluan të kolonizonin planetët e jashtëm, ish-gjenerali Xhejms Ford kthehet përsëri në detyrë pasi një flotë e huaj armiqësore sulmon ushtarët në një planet të largët. Rreziku që i kanoset njerëzimit përshkallëzohet shpejt në një luftë ndëryjore, ndërkohë që Fordi dhe një ekip ushtarësh elitarë përpiqen të ndalojnë sulmin e afërt para se të jetë tepër vonë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.