W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Cosmopolis | Drame | Viti: 2012


Rreth filmit:

Teksa levizte perreth Manhattanit me nje limuzine te gjatë per te shkuar ne nje sallon ku mund te priste floket, një ditë 28-vjeçari i Aseteve miliarderi humbet në një aventure me disa karaktere që fillojnë të çjerrin botën përreth tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.