W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Countdown (2016) | Aksion | Viti: 2016


Rreth filmit:

Super yjet e Wrestling Dolph Ziggler and Kane luajnë në këtë thriller elektrizues. Kur një psikopat rrëmben një fëmijë dhe e lidh me eksploziv, Rei (Ziggler) i ndjekur nga humbja e djalit të tij merr çështjen në dorë. Tani, ai duhet të mundë kohën, duhet të ndalojë këtë psikopat dhe të shpëtojë fëmijën e pafajshëm.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.