W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Crisis (2021) | Drame, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një trafikant droge organizon një mision kontrabande. Një arkitekte, e cila vuante nga varësia e drogës, kërkon të vërtetën pas zhdukjes së djalit të saj. Ndërsa një profesor detyrohet të përballet me zbulimet e papritura të studimit të tij kërkimor për ilaçin e ri farmaceutik, Klaralon.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.