W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Curse of the Witching Tree (2015) | Horror | Viti: 2015


Rreth filmit:

Një grua e pafajshme, akuzuar për vrasjen e djalit të saj dhe e varur si një magjistare, mallkon një pemë dhe fëmijët që luajnë rreth saj. Efektet e këtij akti hakmarrës zgjasin nëpër vite dhe shekuj. Një familje e cila shkon në shtëpinë e saj të re fillon të zbulojë të vërtetën e tmerrshme pas “Pemës së Shtrigës”

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.