W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Cut to the Chase (2016) | Aksion, Krim, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Maks Çeis, gjithmonë, është shpëtuar e mbrojtur nga motra e tij, Izobel. Një djalë problematik, kumarxhi, i cili hyn e del nga sallat e gjyqeve e burgu. Por, për një herë në jetë, është ai që duhet të shpëtojë motrën e tij, e cila është zhdukur. Në kërkim të saj, Maksi, do përballet me të vërteta që nuk i dinte më parë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.