W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Cyborg X (2016) | Aksion, Fantashkence, Horror | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pas X-Korp, një tjetër prodhues armatimesh, merret nën kontroll nga një virus Sajber, dhe një grup të mbijetuarish luftojnë për të mbrojtur e shpëtuar racën njerëzore nga zhdukja e nga kontrolli total i Sajborgëve.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.