W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_b2e57024cd6fbba510946f7ce2c69eaa.mp4" poster="http://images-cdn.moviepilot.com/images/c_fill,h_1080,w_1920/t_mp_quality/ddeqerfdddkzrmm3fk80/dark-moon-rising-director-thanks-twilight-franchise-kristen-stewart-in-exclusive-intervie-483797.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dark Moon Rising | 2015 | Fantazi | 6 gusht 2015


Rreth filmit:

Një grup i njerëzve-ujq zbresin në një qytet të vogël në kërkim të një vajze e cila lind çdo 2000 vjet. Ajo është çelësi për mbijetesën e tyre dhe ata do t’i vrasin të gjithë ata që u dalin përpara.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.