W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 10


[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_91e2167564abb3f41b0eb8efe9077814.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dark Was the Night (2014) | horror, thriller, Drame | 24 korrik 2015


Rreth filmit:

Një krijesë e pandeshur më parë lëshohet në pyllin e qytetit të vogël dhe të izoluar të Meidën Uds pasi një kompani që merret me prerje drush hyn në pyllin fqinj. Shpresa e vetme e qytetit mbetet tek Sherifi vendas dhe tek delegati i tij i besuar.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.