W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Darling Nikki (2019) | drame, fantazi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Nikki është një vajzë e re, e dashur që luan me meshkujt në jetën e saj në kërkim të dashurisë së vërtetë. Ajo futet në një botë imagjinare ku nuk arrin dot më të dallojë realitetin dhe fantazinë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.