W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dawn of the Planet of the Apes (2014) | Aksion, Aventure, Drame | Viti: 2014


Rreth filmit:

Dhjetë vjet pas një sëmundjeje pandemike, majmunët që i kanë mbijetuar asaj përfshihen në një luftë me një grup njerëzish të mbijetuar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.