W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dead (2020) | horror, mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Dan shfrytëzon aftësinë e tij për të parë fantazmat që të ndihmojë njerëzit që t’i thonë lamtumirë të dashurve të tyre, por kjo dhunti bën që një officer policie i vrarë të kërkojë ndihmën e tij në kapjen e një vrasësi të rrezikshëm.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.