W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dealer/Healer (2017) | Aksion, Drame | Viti: 2017


Rreth filmit:

Biografia e Çen Hua, një ish-shef i botës së drameit dhe trafikant droge i cili i jep jetës një drejtim tjetër dhe ndihmon njerëzit të rehabilitohen nga dhënia pas drogës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.