W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Death Proof (2007) | Aksion, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

“Rezistent ndaj vdekjes – Një film nga Quentin Tarantino” Katër femra përndiqen nga një stantmen me të shkuar të hidhur i cili me anë të rezistencës ndaj vdekjes që ka fituar nga puna do të ekzekutojë planet e vrasjeve…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.