W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Decay (2015) | Drame, Horror, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Xhonatani është një njeri i vetmuar. Një ditë i vjen një vizitor në shtëpi, një grua e re e cila për shkak të disa ngjarjeve vdes. Ai nuk e raporton sepse është i lumtur që ka një mikeshë, por tani trupi fillon të dekompozohet.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.