W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Deliver Us from Evil | Horror, Mister, Thriller | Viti: 2014


Rreth filmit:

Oficeri i policisë së Nju Jorkut, Ralf Sarçi investigon një sërë misteresh. Ai bashkon forcat me një prift të pazakontë, i shkolluar për ritet ekzorciste,
për të luftuar djajtë të cilët kanë pushtuar njerëzit në qytet.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.