W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Desert Flower | Biografi, Drama | 31 korrik 2015


Rreth filmit:

Historia e Uaris Dirie është një dëshmi e jashtëzakonshme. Jeta e saj është e mbushur plot me momente të dhimbshme por edhe me momente lumturie

e suksesi që e sollën nga shkretëtirat afrikane në botën e Top Model-eve.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

OBOOM

Filehoot

MEGA

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.