W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Detention (2011) | horror, komedi, mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Josh Hutcherson, Dane Cook dhe Spencer Locke luajnë te DËNIMI, një komedi-horror adoleshentësh ku nxënësit vendas të Liqenit të Përhimët duhet të mbijetojnë vitin e tyre të fundit të shkollës së mesme. Pengesë në rrugën e tyre është Hirushja, një vrasëse filmash që duket se ka ardhur në jetë dhe po gjuan nxënësit e shkollës. Ndërsa koha kalon dhe trupat bëhen pirg, të dyshuarit përfshihen në një garë kundër kohës për ta ndaluar Hirushen dhe të shpëtojnë botën – vetëm nëse arrijnë të shpëtojnë nga DËNIMI.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

   

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.