W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Detour (2016) | Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një student juridiku hyn në një marrëveshje me dikë që propozon t’i vrasë njerkun, të cilin ai e mendon përgjegjës për gjendjen e mamasë e cila ndodhet në koma.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.