W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dirty Grandpa (2016) | Komedi, | Viti: 2016


Rreth filmit:

Avokati i zemëruar Jason Kelly është një javë larg nga martesa me vajzën kontrolluese të shefit të tij, duke e vënë atë në rrugën e shpejtë për një partneritet në firmën e tij. Mashtruar nga gjyshi i tij Dick, Jason gjen veten duke vozitur njeriun me gojë të ndyrë e të vjetër deri në Daytona Beach, Fla., Për një pushim të egër pranveror që përfshin student në parti. Teksa Jason shqetësohet në lidhje me martesën e ardhshme, Dick përpiqet për t’i treguar nipit të tij se si të jetojë jetën e plotë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.