W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

District 9 | Aksion, Fantashkence, Thriller | Viti: 2009


Rreth filmit:

Një rracë jashtëtokësore që detyrohet të jetojë në kushtet e një lagjeje të varfër në Tokë, papritur gjen shpirtin e një të afërmi tek një agjent i qeverisë që ekspozohet nga bioteknologjia e tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.