W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Don’t Listen (2020) | horror, spanjoll, thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një çift së bashku me djalin e tyre 9-vjeçar, shpërngulen në një shtëpi të re pa e ditur që vendasit e quajnë atë “shtëpia e zërave”. Djali i tyre, Eriku, është i pari që fillon të dëgjojë zhurmat e çuditshme në çdo vend të shtëpisë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.