W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://googledrive.com/host/0B8GHjqmwTK-fRnp5bGVUNTlBLWs/Dope%202015%20BluRay%20720p.mp4" poster="http://frontrowcentral.com/wp-content/uploads/2015/06/dope1.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dope (2015) | Drama, Komedi, Krim | 15 Tetor 2015


Rreth filmit:

Dope : Jeta për Malkomin, një djalë i pazakontë i cili po mbijeton në një lagje të rrezikshme, ndryshon pasi ftesa në një festë e nis atë dhe shokët e tij në një aventurë.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.