W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dracula Untold (2014) | Aksion, Fantazi, Drame | 13 nëntor 2014


Rreth filmit:

Pasi princi i Transilvanisë kërcënohet nga turqit dhe vendos për të mposhtur
armikun me çdo kusht, duke u shndërruar në një përbindësh të fuqishëm, por nga
vetë ky vendim për një kauzë të mirë, Vladi duhet të vuajë nga pasojat e pashmangshme…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.