W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Drag Me to Hell | Horror, Thriller | Viti: 2009


Rreth filmit:

Një ekonomiste banke e cila sakrifikon një grua të moshuar për t’u ngritur në detyrë, e gjen veten të mallkuar nga Lamia. Për t’i shpëtuar këtij mallkimi dhe forcave te errëta ajo bën gjithçka, madje dhe gjëra që mendonte se nuk do t’i bënte kurrë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.